» »

Як дізнатіся штраф від ГИБДДШтрафи від ГИБДД - ті, що найчастіше зустрічається в практіці. А Багато Автолюбителів отримуються їх так часто, що навіть і НЕ пам'ятають, Скільки самє смород повінні Заплатити за своє Правопорушення. А даремно! Неоплачені штрафи навіть в розмірі 100 рублів здатні Забезпечити неплатніку Великі непріємності.

Як дізнатіся штраф від ГИБДД
Вам Знадоби
  • - Комп'ютер;
  • - мобільний телефон;
  • - технічний паспорт транспортного засоб;
  • - водійське посвідчення.

Хочете дізнатіся свої штрафи від ГИБДД, вірушайте на будь-який стаціонарний пост патрульної дорожньої служби. Тільки не забудьте пріхопіті з собою своє водійське посвідчення і техпаспорт на транспортний засіб. На посту зверніться до інспекторів з Проханов озвучіті вам вашу заборгованість по штрафах. Смород візьмуть у вас документ І.. введуть їх номери в базу. Там і буде відповідь про ті, Які штрафи від ГИБДД у вас є.

Можете дізнатіся штрафи і через інтернет. Заразітіся існує Величезна кількість сайтів, за допомогою якіх легко візначається розмір наявної заборгованості. Однак, ЯКЩО ві Хочете достовірності, то Найкраще вам шукати дані на офіційніх державних сайтах. Таких як, Наприклад, http://www.gosuslugi.ru/. У запропонованіх в Системі полях введіть необхідну інформацію та отрімаєте доповідну відповідь на своє питання.

Дізнатіся можна и через мобільний телефон. Для цього вам Всього позбав потрібно Відправити смс-повідомлення на Певний номер Із зазначенням номера своєї машини і номера водійського посвідчення. Відповідь вам прийде такоже через смс. Тут слід пам'ятати, що послуга ця платна. Так що намагатіся з'ясувати про свої Боргі від ГИБДД таким способом потрібно, Тільки ЯКЩО ві Дійсно добро там, що борг є.

Дізнатіся про свої штрафи від ГИБДД можна и через службу судових пріставів (правда, Тільки в тому випадка, ЯКЩО суми були великими, і Справу довели до суду). Для цього потрібно або прийти до них особисто, або зайти на офіційний сайт http://www.fspr.ru/. Для Отримання ІНФОРМАЦІЇ у Цій службі вам потрібно знаті номер свого виконавчого листа.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: