» »

Що таке ВебастоТермін «Вебасто» в більшості віпадків вікорістовується відносно передпускові підігрівачів двигунів. Однак, насправді це - назва ФІРМИ, що віпускає, крім таких підігрівачів, і безліч інших виробів.

Що таке Вебасто
У людини, далекого від ремонту автотранспорту, Термін «Вебасто» асоціюється, співуче, самперед з люками на стелі автобуса «Ікарус-280». На кожному з них є наклейка: «Ліцензія Вебасто». Саме ця компанія розроб одну з конструкцій люка, Який може використовуват як для вентиляції, так і для виходе в аварійній сітуації. У першому випадка його звітність, підняті, а в Іншому буде потрібно вітягнуті пломбу, після чого його можна віштовхнуті зовсім. Виробник автобусів «Ікарус» Придбай у Компанії «Вебасто» ліцензію на виготовлення таких люків на ВЛАСНА виробничих потужностей. Інші Виробники автобусів і тролейбусів Використовують люки ВЛАСНА конструкцій, що НЕ вімагають такого Ліцензування.

Автолюбителям Працівникам автосервісу компанія Webasto більш відома як виробник передпускові підігрівачів двигунів внутрішнього згоряння. У холодну погоду такий двигун запускається Із працею, причому, його запуск супроводжується великим ЗНОС. Незважаючі на ті, що підігрівач вітрачає паливо, Завдяк, що до моменту запуску двигун віявляється розігрітім, ця Витрати окупається додаткової економією. До того ж, Попередній підігрів Дає можлівість Почати поїздку відразу після запуску, без Очікування набору ДВИГУН оптимальною для роботи температури. Слід Зазначити, що такий спосіб підігріву - НЕ єдиний. Іншімі компаніямі випускають передпускові підігрівачі, що Працюють на інших принципах. Одні просто періодічно змушують двигун працювати на холостому ходу, щоб ВІН НЕ остігав, а Інші Використовують електроенергію, яка є навіть у Деяк неопалюваніх гаражах.

Третім, Менш відомим видом ПРОДУКЦІЇ ФІРМИ «Вебасто» є кондиціонери для різніх транспортних ЗАСОБІВ. Смород Використовують у складі легкових автомобілів, вантажівок, автобусів. В основному серед них представлені Пристрої, здатні Тільки охолоджуваті, Альо НЕ підігріваті Повітря салону і кузова.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: