» »

Як паяти бамперЧасто при аваріях страждає бампер, як передній, так і задній. Тріщини, осколки - все це можна легко поправити, якщо правильно і якісно виконати пайку, а потім подальшу обробку бампера.

Як паяти бампер

Відкрутіть і зніміть бампер. Покладіть його таким чином, щоб було зручно зістикувати осколки і поєднати тріщини. Використовуйте струбцину, яку нанесіть по краях кромки. З внутрішньої сторони за допомогою паяльника зробіть шов. Для скріплення шва візьміть скоби для степлера, які Упаюємо на невеликій відстані один від одного.

Візьміть шліфувальну машинку з колом P240 і видаліть лакофарбове покриття із зовнішнього боку шва, після чого зробіть там пайку, також використовуючи скоби. Після того як шов охолоне, обробіть його тим же колом P240. Ретельно продуйте місце роботи за допомогою стиснутого повітря, а потім за допомогою фена видаліть утворилися ворсинки і волоски на пластику.

Придбайте в магазині шпаклівку для пластика і нанесіть її на поверхню за допомогою гумового шпателя. У важкодоступних місцях наносите матеріал за допомогою пальця або відповідного предмета. Після застигання шпаклівки відшліфуйте поверхню кругом P120. Далі нанесіть грунтовку, яку попередньо наведіть в пропорціях, зазначених в інструкції. Зробіть два шари, які нанесіть з перервою в 15 хвилин.

Нанесіть проявочний шар, для якого використовуйте темну базу з причини світлого кольору грунту. Ретельно просушіть і зашліфуйте поверхню кругом P800. Якщо залишаться виведеними окремі плями, то за допомогою нітрошпаклівки усуньте цей недолік. Після цього виконайте затірку повністю всього бампера по мокрому, використовуючи коло P1000.

Висушіть поверхню і знежирте її. Візьміть липкі серветки, які допоможуть прибрати весь пил, протріть ними ваш бампер. Нанесіть базу на загрунтований ділянку, ретельно підібравши колір фарби. Після цього дочекайтеся висихання, яке займе порядку півгодини і покрийте всю деталь двома шарами лаку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: