» »

Як перетягнути салон самомуКожен автолюбитель, незалежно від своїх фінансових можливостей, може оновити салон свого улюбленого автомобіля. Цю процедуру ви можете провести або в спеціалізованому салоні, або самостійно. Якщо ви вирішите перетягнути салон власноруч, то для цього вам необхідні деякі навички і знання.

Як перетягнути салон самому

На самому початку роботи підготуйте все необхідне. Зупиніть свій вибір на стилі, в якому буде виконана обробка нового салону вашого автомобіля, а потім приступайте до вибору матеріалу, комплектуючих. Можете застосовувати і шкіру, і карпет, вибір залежить від того, де цей матеріал буде використовуватися. Після цього підготуйте салон. Поступово, не поспішаючи, зніміть стару оббивку з тих місць, де будете перетягувати салон. Крім сидінь можете перетягнути і карти дверей, керма, ручника. Якщо в салоні вашого автомобіля мається подушка безпеки, то її також можете перетягнути.

Якщо цю роботу ви робите в перший раз, то починайте з найлегших деталей, так як це досить копіткий процес. Для початку перетяните пластик у важеля КПП, пороги і ручки на дверях. Якщо з цим легко впораєтеся, то приступайте до складніших деталям: до перетяжки стелі, торпедо і козирків. Стару оббивку, який зніміть в салоні, розпоріть по швах. Нові викрійки Розтинаєте за допомогою отриманого «лекала». Для зшивання деталей використовуйте спеціальну швейну машину. Перевіряйте, щоб у готових і зшитих викрійок відсутні перекоси і міхури, інакше після установки в салоні всі неточності при виготовленні чохлів будуть видні.

Змінити салон автомобіля можете не тільки змінивши матеріал, але і змінивши форму сидінь. Для цього скористайтеся поролоновими вставками, які додадуть вашим сидінням новий вигляд і зроблять їх більш зручними. Новий салон автомобіля готовий. Те, яким він буде, залежить від вашої фантазії, матеріальних можливостей і навичок подібних робіт. Щоб все вийшло, не забувайте використовувати спеціальні інструменти, які зможуть вам в цьому в нагоді.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: