» »

Як підключити підігрів двигунаЩоб полегшити запуск двигуна в холодну пору року, можна встановити систему передпускового підігріву. Виконавши установку такого підігрівача, можна не турбуватися про те, що автомобіль може не завестися в сильний мороз.

Як підключити підігрів двигуна

Перед установкою підігрівача виконайте перевірку систему охолодження. Передпускові підігрівачі працюють тільки з тосолом або антифризом. Будь-які сторонні присадки, що містяться в охолоджуючої рідини, є неприпустимими для роботи системи передпускового підігріву двигуна.

Підігрівач повинен бути встановлений в горизонтальному положенні, вихідний отвір має бути зверху. Для забезпечення циркуляції рідини підігрівач кріпиться на двигун або раму автомобіля трохи нижче нижнього патрубка охолоджуючої рідини.

Розташувавши підігрівач в максимально низькою точці, підключіть до підігрівника нижній патрубок радіатора. При цьому шланг з двигуна з'єднується з входом підігрівача.

З'єднайте вихід підігрівача за допомогою шланга з зарубашечного простором двигуна в найвищій точці, але не далі термостата охолоджуючої системи двигуна.

При підключенні важливо не допустити утворення петлі на шлангу при підключенні до двигуна вище точки підключення, оскільки в петлі можуть утворитися повітряні пробки, які перешкоджають циркуляції охолоджуючої рідини.

Щоб уникнути утворення повітряних пробок, наповніть антифризом вихідний шланг підігрівача, з'єднайте шланг, а потім заповніть антифризом всю систему.

Перед включенням встановленого підігрівача необхідно запустити двигун і прогріти його до робочої температури. Так ви досягнете звільнення системи від залишків повітря.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: