» »

Як розібрати дзеркало заднього видуНаважившись на проведення тюнінгу свого автомобіля, автовласник починає, як правило, вносити зміни в дизайн машини. Модернізації в першу чергу піддається все, що кидається в очі. А коли дивишся на автомобіль спереду, неможливо не звернути уваги на бічні дзеркала заднього виду.

Як розібрати дзеркало заднього виду
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - металева пластина шириною 2 см і товщиною 3 мм.

Щоб виконати фарбування корпусів дзеркал, їх необхідно попередньо розібрати. Для досягнення поставленої задачі потрібно: зсередини салону перемістити дзеркало максимально вниз.

В результаті у верхній частині дзеркала утворюється щілина, в яку необхідно вставити широку, плоску, не товще трьох міліметрів, пластину з металу. За допомогою якої, різким натисканням від себе, знімається дзеркальний елемент.

На наступному етапі викруткою знімається декоративна накладка з пластмаси, розташована на внутрішній поверхні дверей. Видаливши її, відкручуються три болта кріплення корпусу дзеркала заднього виду на двері машини.

Демонтувавши корпус, всередині нього звільняються від кріплення і витягуються всі деталі конструкції: механізм кута нахилу відображає елементу, пружина і кронштейн кріплення дзеркальної вставки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: