» »

Як підключити неонЯк підключити підсвітку салону. Для додання індивідуальності автомобілю існує маса варіантів: від аерографії до модернізації кузовних панелей. Одним з найпростіших і менш витратних з них є установка неонової підсвітки, як салону, так і днища вашого авто. У зв'язку з тим, що неонова підсвітка має масу колірних рішень, не важко підібрати відповідну саме вам.

Як підключити неон
Вам знадобиться
  • - комплект неонових ламп;
  • - ізоляційна стрічка;
  • - набір викруток;
  • - дроти;
  • - саморізи;
  • - пластикові хомути.

Визначтеся з місцями кріплення неонових трубок. Нанесіть розмітку, відзначте ті місця, де і яка лампа підсвічування буде встановлена. Це потрібно для того, щоб не заплутатися в монтажі, так як неонові лампи відрізняються один від одного довжиною. Використовуючи хомути і саморізи, закріпіть підсвічування по периметру днища вашого автомобіля. Кріплення може відрізнятися в залежності від виробника і комплектації підсвічування. Провід, що йдуть від трубок, з'єднуються послідовно від трубки до трубки, дотримуючись полярності.

Відкрийте капот і знайдіть зручне місце для кріплення трансформатора. Високовольтний трансформатор закріпіть до кузова за допомогою двох гвинтів. Підключіть його до акумуляторної батареї за допомогою високовольтних проводів. Виведіть у зручний для вас місце в салоні вимикач. Найкраще це зробити за мінусового проводу живлення трансформатора. Провід, що йдуть від неонових трубок, підключіть до високовольтного блоку.

Неонова підсвітка салону монтується майже за таким же принципом. Установку починайте з багажного відділення. Прикрутите трубку за допомогою саморізів. Фіксувати лампи варто з чотирьох сторін для більшої надійності. Решта трубки розподіліть по салону за своїм розсудом. З позитивного контакту акумулятора виведіть провід. Встановіть плавкий запобіжник і підключіть до плюсового проводу, що йде від акумуляторної батареї. Виведіть провід із запобіжника в салон і підключіть через вимикач до неону. Негативний контакт підключається безпосередньо до кузова автомобіля.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: