» »

Як замінити салонний фільтр на ToyotaСалонний фільтр необхідний для того, щоб зменшити попадання різних забруднень і пилу всередину автомобіля. Періодично даний прилад необхідно міняти, щоб запобігти неприємні запахи і забруднення в салоні.
Як замінити салонний фільтр на Toyota
Вам знадобиться
  • Новий фільтр, антибактеріальний засіб.

Перед проведенням заміни придбайте новий салонний фільтр, який можна знайти в автомагазині. Відкрийте речовий бардачок і знайдіть гвинт, який знаходиться з правого боку, яка є більш низькою. Обережно натисніть петлю від руки і від циліндра, де знаходиться гвинт. Слідкуйте за тим, щоб не втратити його. Краще відразу відкладіть в сторону.

Обережно натисніть на бічні стінки бардачка і потягніть його на себе, щоб по напрямних витягнути його назовні. Після цього натисніть на фіксатори, які знаходяться з обох сторін заглушки воздуховода, і видаліть її. Вийміть старий фільтр, робіть це максимально акуратно, щоб не струсити всередину салону накопичилася в фільтрі бруд і пил.

Візьміть у руки новий фільтр і розпорошите на нього антибактеріальний засіб, наприклад, хлоргексидин. Аналогічну процедуру проробіть усередині відділення для фільтра. Потім закрийте фільтр заглушкою і включіть обдув на рециркуляцію. Одночасно з цим нанесіть засіб в усі отвори воздуховода. Увімкніть забір повітря з вулиці і розпорошите рідина в повітропровід з боку двірників.

Після всього цього встановіть фільтр на штатне місце, стежачи за тим, щоб правильно розташувати його. Для цього дивіться на стрілку, яка має напрям вгору, що показує напрямок потоку. Закрийте кришку і простежте за тим, щоб вона зафіксувалася. Після цього переконайтеся в тому, що речовий ящик знаходиться на своїх шарнірах. Помістіть контейнер бардачка тому в шарніри і стисніть його боку знову, як це ви робили на початку робіт.

Як замінити салонний фільтр на Toyota
Після остаточної установки обов'язково дайте фільтру попрацювати деякий час. Якщо відчуєте неприємний запах, то спробуйте пропилососити повітроводи, через які повітря потрапляє всередину автомобіля.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: