» »

Як знайти vin машиниДе знайти vin. VIN - унікальний номер машини, який їй присвоюється при випуску з конвеєра. Як правило, це сімнадцять символів, що представляють собою комбінацію цифр і латинських букв. Даний код містить в собі багато корисної і важливої ​​інформації про автомобіль, зокрема, список його опцій, рік випуску, а також чи не числиться він в угоні. Щоб пролити світло на минуле свого «залізного коня», необхідно для початку відшукати цей самий VIN-код.

Як знайти vin машини
Вам знадобиться
  • - страховий поліс;
  • - ПТС;
  • - свідоцтво про реєстрацію;
  • - талон ТО.

У першу чергу слід заглянути в документи на автомобіль. VIN-код можна знайти відразу в декількох документах: у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу, в технічному паспорті (ПТС), у страховому полісі. Крім цього, останнім часом його стали вказувати і в талоні техогляду.

Якщо документи викликають сумніви або у вас просто немає доступу до них, можна знайти VIN безпосередньо на автомобілі. Як правило, він розміщується відразу в декількох місцях. У більшості сучасних транспортних засобів він знаходиться на інструментальній панелі. Уважно огляньте її ліву верхню частину. Для цього краще вийти з салону машини і подивитися через лобове скло на місце між торпедою і капотом.

VIN може розташовуватися в нижній частині арки водійських дверей. Щоб побачити табличку з кодом, доведеться відкрити ці двері. Крім цього, вона може знаходитися і безпосередньо на двері - у нижній частині торця. У деяких машин табличка з кодом можна знайти під капотом. Для цього необхідно його просто підняти і уважно оглянути внутрішню панель або ліву частину підкапотного простору.

Різні автовиробники можуть проставляти VIN і в інших місцях. Якщо у вас машина марки Daewoo, то загляньте між сидінням переднього пасажира і внутрішньою частиною порога автомобіля. Саме там повинна знаходитися табличка з вибитим кодом. Іноді її може приховувати ковролін.

В автомобілях німецького виробництва табличку з кодом слід шукати в моторному відділенні, прямо над бачком радіатора. Крім цього, він може розташовуватися на перегородці, яка розділяє салон і моторне відділення, а також на лонжероні рами правого заднього колеса.

У корейських автомобілях, наприклад, в Hyundai Accent, код дублюється в багажному відсіку. Щоб його знайти, підніміть полиць і огляньте простір поблизу запасного колеса.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: