» »

Як випрямити дверіЧасом на наших автомобілях по нашій (неуважність за кермом) і не нашої вини виникають подряпини, вм'ятини і подібні «прикраси». Багато хто з них несерйозні і цілком переборні самостійними зусиллями (особливо подряпини), за усуненням ж більш серйозного збитку нам доводиться звертатися в авторемонтні майстерні. І все ж, вирішити проблему з вм'ятиною можна самостійно.
Як випрямити двері
Вам знадобиться
  • Гумовий молоток

У першу чергу, оцініть вм'ятину візуально зовні дверей. Якщо площа вм'ятини велика, швидше за все, вивести її без слідів ви не зможете, і в результаті все одно буде видна «гра на сонце».

Зніміть обшивку і акуратно попрацюйте зсередини гумовим молотком. Зусилля прикладайте чи не до центру вм'ятини, а ближче до панелі кріплення - це відновить форму дверної панелі. Після цього вирівняйте поверхню зі складками в місцях кріплення за допомогою точкового нагрівання й охолодження. Робіть це до тієї пори, поки форма не відновиться повністю або просто вручну спробуйте підштовхнути вм'ятину зсередини. Так вм'ятина може випрямитися - метал зіграє назад, далі доведеться лише рихтувати.

Спробуйте також підсунути під обшивку автомобільну камеру і накачуйте її доти, поки вона не вирівняє вм'ятину.

Є й більш інноваційний метод вирівнювання вм'ятини. Для цього візьміть фен і балончик зі скрапленим СО2, нагрійте поверхню вм'ятини феном, а потім протягом декількох десятків секунд розпиляйте на неї СО2. Метал повинен виправитися.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: