» »

Як прикрасити салон автомобіляДодати машині ексклюзивний вид допоможе тюнінг салону. У цьому випадку ви зможете вирішити кілька завдань одразу: зробити неповторний дизайн, який відповідає вашому стилю життя, і надати салону необхідну практичність.
Як прикрасити салон автомобіля

Почніть з шкіряних елементів декору. Зробіть шкіряне кермо з комбінованими вставками. Наприклад, машина у вас червоного кольору. Замовте чорну оплетку з окремими вставками з червоної шкіри. Можна зробити верхню частину керма червоною, а можна і весь кермо відразу. Тільки вчіть, що для індивідуального пошиття шкіряного обплетення, кермо доведеться зняти і віддати в ательє. Тільки в цьому випадку він буде пошитий точно за розміром.

Якщо засоби дозволяють, зробіть шкіряний салон. Ідеально буде, якщо за кольором він буде перетинатися з опліткою керма. Центровую частина передніх сидінь можна зробити кольорову, а боки - з чорної шкіри. Можна обмежитися таким елементом тільки на передніх сидіннях. Такий декор додасть їм спортивний вигляд. До того ж шкіряні сидіння більш практичні, ніж тканинні, через можливість їх мити.

Пластикові елементи декору салону замініть на пластик під «дерево». Такі елементи виглядають багатше і стильніше. Але якщо ви хочете зберегти спортивний стиль, обклейте їх карбонової плівкою, яка контрастувала б з основним кольором салону.

Спробуйте зробити підсвічування салону. Діоди на стрічці приклейте на двосторонній скотч внизу торпеди. Таким чином у вас вийде підсвічування підлоги в районі педалей. Діоди можуть бути як одного кольору, так і різнокольорові. Підключити діоди можна на запалювання, ближнє світло або габарити. А можна вивести окремий тумблер на включення / вимикання.

Для більш яскравого підсвічування салону встановіть неонову трубку. Вони бувають різної товщини і абсолютно різних кольорів. На відміну від діодів неонова трубка більш довговічна.

На самі педалі встановіть хромовані накладки. Вони бувають різних розмірів і підбираються індивідуально. А можна зустріти у продажу і накладки з підсвічуванням. Особливо така модель сподобається тим, хто недавно за кермом і поки плутає педалі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: