» »

Як міняти масляний фільтрРегламент технічного обслуговування автомобілів передбачає заміну моторного масла після кожних десяти тисяч кілометрів пробігу. У ході зміни масла в двигуні, після промивання системи змащення, змінюється і масляний фільтр.

Як міняти масляний фільтр
Вам знадобиться
  • - спеціальний ключ для масляного фільтра,
  • - новий фільтруючий масляний елемент.

Видалення відпрацьованого моторного масла здійснюється з прогрітого двигуна через отвір в піддоні, після викручування звідти пробки, або через трубку щупа для виміру рівня олії вакуумним насосом.

Незважаючи на рекомендовану виробником періодичність технічного обслуговування, момент заміни масла в двигуні залежить багато в чому від умов експлуатації автомобіля. Так, наприклад, в зимовий час, коли машину необхідно прогрівати перед кожною поїздкою, і двигун частіше працює в режимі холостих обертів, зазначена періодичність скорочується. А з настанням теплого сезону, масло в моторі обов'язково змінюється, не дивлячись на пройдений кілометраж.

Після видалення відпрацьованого моторного масла спеціальним ключем відкручується старий масляний фільтр. А потім всередину нового фільтруючого елемента заливається масло для двигуна і змащується його ущільнювальна гумка, після чого фільтр закручується рукою на штатному місці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: