» »

Як поставити неон на скутерЯк поставити неон. Багато молодих людей є володарями скутерів. Це дуже зручний і економічний засіб пересування. На скутері вам не страшні міські багатокілометрові пробки. Витрата бензину разюче малий, що дозволить вам заощадити кошти. Багато хто хоче зробити свій скутер унікальним і допрацьовують його - наприклад, встановлюють неон на нього.

Як поставити неон на скутер
Вам знадобиться
  • неон, діодна стрічка, прозорий садовий шланг, проводи, кріплення, кнопка.

Перед установкою ретельно вимийте ваш скутер від бруду і пилу. Також визначтеся з місцем, де ви будете встановлювати неон. Найкраще для цієї мети підійде закрите приміщення, наприклад, гараж. Можна також зайнятися установкою, закотивши скутер додому. Встановіть його на підніжку або на підставку. Вимкніть запалювання і зніміть клему мінусового проводу з акумулятора.

Необхідно заздалегідь придбати неон в магазині. Можна купити звичайний - для установки під днище автомобіля. Такий неон являє собою довгасту жорстку трубку, яка захищена від впливу зовнішніх факторів. Можна купити гнучку неонове підсвічування, але її доведеться додатково захистити. Також є інший варіант підсвічування - купити диодную стрічку і прозорий садовий шланг. Стрічку потрібно помістити в шланг і ретельно запаяти, тим самим захистивши її від зовнішнього впливу. Диодная стрічка хороша тим, що коштує недорого і володіє великою кількістю квітів. Також потрібно докупити кнопку, проводи й кріплення.

Акуратно покладіть скутер на бік, щоб днище стало доступно. Виберіть місце для установки неону. Ретельно закріпіть його. Тепер потрібно вивести дроти від неону до клем акумулятора. Найкраще частково розібрати обшивку скутера і під неї заховати дроти, щоб захистити їх від вологи. Кнопку потрібно акуратно встановити на кермі і до неї підвести дроти. Також рекомендується встановити запобіжник. Після цього зберіть обшивку скутера, підключіть клеми до акумулятора і перевірте працездатність неону.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: