» »

Як міняти свічки напруженняСвічки розжарювання призначені для того, щоб паливна суміш швидше досягла своєї робочої температури. Але нерідко свічки виходять з ладу, і потрібно проводити їх заміну.

Як міняти свічки напруження

Перед проведенням заміни підготуйте робоче місце. Для цього відкрийте капот і знайдіть там ремінь навісних агрегатів, який буде доставляти незручності при виконанні робіт, тому його потрібно трохи послабити. Для цього викрутіть болт-натягувач і зніміть ремінь з боку шківа генератора. Поруч з генератором знаходиться трубка вакуумного насоса, яка також підлягає зняттю.

Також від'єднайте кронштейн підйому силового агрегату, якщо такий має місце бути. Пам'ятайте, що до свічок накалу приєднані шини, які необхідно зняти з роз'ємів. Після цього займіться безпосередньо свічками. Візьміть у руки торцеву голівку і обережно викрутити їх. Пам'ятайте, що дану процедуру найкраще проводити при прогрітому двигуні.

Слідкуйте за тим, щоб не поламати кінчики свічок, які є досить крихкими. Якщо ви бачите, що свічка не відкручується, навіть якщо ви докладаєте достатні зусилля, то зверніться до фахівців, які проведуть дану операцію за допомогою спеціального обладнання. Адже при поломці свічки вам доведеться знімати кришку впускного колектора і висвердлюють отвір.

Акуратно прочистіть роз'єми для свічок, для цього добре підійде тонкий металевий стрижень. Після цього постарайтеся наживити очищену або нову свічку на своє місце. Якщо це не зовсім виходить, то проведіть додаткове очищення різьблення за допомогою кріпильного болта генератора. При необхідності використовуйте засіб WD-40.

Виконайте ту ж операцію і з іншими свічками. Після проведення заміни затягніть їх динамометричним ключем із зусиллям близько 15 Н * м. Заздалегідь подбайте про герметизації ділянки, щоб убезпечити свічки від попадання вологи. Для цього обробіть поверхню навколо місць установки за допомогою струменя стисненого повітря.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: