» »

Як збільшити потужність двигуна на ВАЗіУ Росії переважна більшість автомобілістів їздять на машинах марки ВАЗ. Це пояснюється невисокою вартістю вітчизняних автомобілів і простий їх обслуговування. Однак вазовские двигуни дуже слабкі, тому у багатьох власників цих машин виникає бажання збільшити потужність силового агрегату.

Як збільшити потужність двигуна на ВАЗі
Вам знадобиться
  • - турбіна та комплектуючі до неї;
  • - інструменти:
  • - комп'ютер;
  • - кабель;
  • - нова прошивка;
  • - присадки.

Замініть прошивку електронного блоку управління на більш продуктивну. Іншими словами, зробити чіп-тюнінг. Цей метод підходить тільки для інжекторних двигунів. Дізнайтеся, яка саме версія прошивки встановлена ​​на вашому автомобілі. Для перепрошивки вам знадобиться комп'ютер і спеціальний кабель. За допомогою цього кабелю підключіть комп'ютер до діагностичного роз'єму вашого автомобіля. Також знадобиться спеціальна програма, яка дозволить отримати доступ до управління електронним блоком двигуна. Скачайте нову прошивку і завантажте її. Відрегулюйте всі налаштування. Пам'ятайте, що збільшення потужності спричинить підвищення витрати палива.

Використовуйте спеціальні присадки. Присадки - це хімічні суміші, які дозволяють при додаванні в паливо домогтися невеликого підвищення потужності двигуна. В даний час на ринку представлений величезний асортимент різного роду присадок. Вони дозволяють зменшити коефіцієнт тертя працюючих частин двигуна, а також підвищити компресію. У сукупності це дає приріст потужності силового агрегату. Також спеціальні присадки бережуть мотор, дають паливу повністю згоряти. Це дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна.

Дуже продуктивним методом є збільшення робочого об'єму двигуна. У цьому випадку підвищення потужності домагається за допомогою розточування циліндрів або заміни колінчастого вала на інший, з великим ходом. До мінусів даного способу можна віднести зниження коефіцієнта корисної дії силового агрегату і підвищення витрати палива. Дану процедуру можна провести своїми руками тільки в тому випадку, якщо ви автомеханік або добре розбираєтеся в пристрої двигунів ВАЗ. Також знадобиться деякий набір спеціальних інструментів.

Встановіть на ваш двигун турбокомплект. Рекомендується ставити турбіну тільки на ті двигуни, обсяг яких не менше 1.6 літра. Зараз продаються цілі набори, які включаються в себе безпосередньо турбіну і всі комплектуючі, які знадобляться для її встановлення. Такий спосіб дозволяє збільшити потужність двигуна вдвічі. Все залежить від налаштувань турбіни.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: