» »

Як розібрати кнопку стеклопод'емникаЯк розібрати кнопку. Більшість сучасних автомобілів оснащено електричними склопідйомниками. Це дуже зручне нововведення, яке дозволяє не відволікатися під час руху на відкриття вікна механічним способом. Однак електрика дуже часто виходить з ладу. Щоб полагодити такий склопідйомник, необхідно розібрати кнопку.

Як розібрати кнопку стеклопод'емника
Вам знадобиться
  • Бавовняні рукавички, викрутки, паяльник, яскравий ліхтарик, керівництво по експлуатації вашого автомобіля.

Виберіть місце, де ви будете розбирати кнопку. Найкраще для цієї мети підійде гараж. Заженіть в нього автомобіль і включіть гальмо стоянки. Відкрийте капот. Зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї. Це дозволить знеструмити бортову систему харчування і уникнути короткого замикання. Якщо у вас стоїть сигналізація, то не забудьте її відключити. Інакше при знятті мінусовій клеми вона спрацює. Ознайомтеся з керівництвом по експлуатації вашого автомобіля. Іноді в ньому виробник вказує схему будови кнопки електричного склопідіймача. Якщо склопідйомники встановлювалися самостійно, то постарайтеся знайти інструкцію, яка додавалася до комплекту.

Відкрийте максимально двері, з яких необхідно витягти кнопку. Уважно розгляньте, як влаштовано кріплення кнопки. У водійських дверей зазвичай вбудована плата, в якій знаходяться кнопки на все склопідйомники, а також тумблери управління центральним замком. Таку плату можна зняти тільки цілком. Для цього зніміть облицювальні пластинки. Під ними ви побачите болти, які тримають плату. Акуратно відкрутіть їх. Обов'язково запам'ятайте розташування кожного болтика, так як вони можуть незначно відрізнятися один від одного по товщині і довжині. Після цього отщелкніте пластикові дужки, які кріплять плату зсередини і вийміть її. До тильній стороні плати кріпляться кілька проводів. Якщо позаду є болтики, що тримають дроти, то відкриття їх. Якщо дроти припаяні, то необхідно зняти обшивку дверей, знайти колодку проводів від плати і від'єднати її.

Акуратно лицьову частину кнопки. Зазвичай вона прикріплена на пластикові штирі. Потрібно докласти невелике зусилля і потягнути верхівку на себе. Також лицьова частина може тримати на болтику з тильного боку. Відкрутіть його. Потягніть на себе. Якщо ви хочете повністю розібрати кнопку, то відпаяти дроти. Акуратно зніміть бічну планку. Зігніть вусики, які тримають механізм, що забезпечує плавне натискання. Витягніть його. Тепер кнопка повністю розібрана. Також врахуйте, що не всі кнопки можна повністю розібрати. Бувають одноразові, що не піддаються ремонту. Якщо кнопка стеклопод'емника розташована на торпеді або на центральному тунелі, то порядок дій такий же. На торпеді кнопккі зазвичай встановлюються на знімну частину, тому процес демонтажу значно легше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: