» »

Як прочистити інжектор самомуІнжектор відіграє величезну роль у роботі паливної системи автомашини. Засмічення інжектора може привести до значної витрати палива, зменшенню потужності двигуна, нестабільної роботи двигуна в холостому режимі і посмикуванням автомобіля при розгоні.

Як прочистити інжектор самому

В даний час більшість автозаправних компаній реалізують неякісне паливо, що містить воду, бруд, сірку, бензол і олефін. При горінні ці домішки скупчуються у вигляді смолистих відкладень в паливних магістралях, рампі і на поверхнях форсунок. У цьому випадку форсунки покриваються важко очищається лакової кіркою темного кольору. При засміченні форсунок значно знижується продуктивність двигуна автомобіля.

Профілактичним способом очищення інжектора є заливка в бензобак через кожні 5000-6000 кілометрів пробігу чистячої присадки. Одна пляшка такого засобу розрахована на 60-80 літрів пального. Дане засіб для чищення досить доступне за ціною і продається практично в кожному автомагазині. Як правило, цей метод застосовується для очищення форсунок у відносно нових автомашинах.

Не варто очищати забруднене інжектор сольвентом, так як грязьові відкладення з бензобака за паливними проводам можуть досягти форсунок і рампи. У результаті цього бруд остаточно заб'є впускні канали і осяде на нейлонових фільтрах форсунок. Крім того, використання сольвента малоефективно для видалення відкладень усередині розпилювача. В результаті застосування присадок стає не тільки дуже небезпечним, а й марним заходом.

Інший, більш дієвий метод прочищення інжектора - додавання спеціального оснащення за допомогою перехідників до рампи форсунок. Проводиться ця процедура при отсоединенном паливом фільтрі, паливних проводах і бензобаку. Потім мотор працює протягом 40-50 хвилин на особливій промивної суміші, яка передається під тиском 5-6 атмосфер. За цей час промивальне засіб усуває бруд з камери згоряння, клапана, рампи і форсунок. Після проведеної процедури потрібно обов'язково замінити старі свічки на нові. Для того щоб видалити залишки промивної суміші з паливної системи двигуна, необхідно проїхати на автомобілі кілька кілометрів на великій швидкості. Цей метод очищення є відносно недорогим, так як не вимагає великих зусиль при демонтажі рампи і форсунок, а очисні склади без великої праці здійснюють очищення інжектора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: