» »

Як розблокувати магнітолу в МерседесіПри від'єднанні АКБ магнітола блокується і з її пам'яті стирається "radio code". Історія малоприємна, але дозволена. Щоб знову подорожувати під улюблену музику, досить правильно розблокувати систему, запровадивши кейкод.

Як розблокувати магнітолу в Мерседесі
Вам знадобиться
  • - автомобіль
  • - магнітола
  • - інструкція
  • - кейкод

В інструкції до магнітоли, на самій першій сторінці, знайдіть відривний талон із записаним кейкодом. Перепишіть його або візьміть з собою в машину.

Увімкніть магнітолу. На дисплеї з'явиться слово або знаки, які попросять ввести відомий код. Залежно від моделі, висвічуються такі основні позначення: "code" (блимає літера c), "enter code number", "code ****", "1 --------", "safe".

При слові "code" з миготливою літерою c, введення здійснюється двома способами. Перший, коли у вас кнопкова панель. У цьому випадку безпосередньо наберіть цифри коду. Тобто натисніть на кнопки, відповідні всім п'яти числах коду. Для підтвердження виберіть одну з таких позначень: rds,> i,>, sc (залежно від моделі). Другий спосіб введення - за допомогою правої крутиться ручки. Поворотом зупиніться на правильній цифрі. Натисканням на ручку підтвердіть. І так для всіх п'яти чисел. Якщо введений код коректний, то магнітола почне роботу автоматично.

Коли на дисплеї висвітиться "enter code number", введення коду здійснюється на пряму. По черзі натисніть кнопки з відповідними цифрами. Переконайтеся в коректності числа на дисплеї. Для підтвердження використовуйте "

Якщо з'явилося "code ****", то вводити цифри треба за допомогою клавіш управління «вгору» і «вниз». Натискайте стрілочку до появи правильного числа. Підтвердіть свій вибір кнопкою m. Наберіть інші цифри. Пам'ятайте: m треба натискати після кожного коректно висвітили числа. Для підтвердження всього коду, утримуйте m кілька секунд. Магнітола включиться.

Висвічування на екрані "1 --------" характерно для магнітол з непрямим введенням коду. Тобто, для отримання, наприклад, першої цифри, використовуйте кнопку +1, натискаючи на неї кілька разів. За допомогою 2 - 3 - 4 введіть інші числа. Після отримання коректного коду, натисніть "loud expert".

Напис "safe" через кілька секунд заміниться на "........". Код також вводиться почерговим натисканням на 1 - 2 - 3 - 4. Для підтвердження вибору, утримуйте fm. На дисплеї знову з'явиться "safe", а через 3 секунди магнітола запрацює.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: