» »

Як розібрати передню двері на "Пріорі"Лада Пріора є однією з найпопулярніших моделей ВАЗ. Вона відрізняється надійністю і прийнятною ціною. Її конструкція проста, тому дрібні роботи з ремонту цього автомобіля можна проводити самостійно. Наприклад, зовсім необов'язково відвідувати сервіс для того, щоб полагодити двері.

Як розібрати передню двері на "Пріорі"
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - бавовняні рукавички;
  • - гайкові ключі.

Заженіть автомобіль в гараж і включіть гальмо стоянки. Переведіть важіль коробки передач у нейтральне положення. Відкрийте капот і від'єднайте мінусову клему з акумуляторної батареї. Це знеструмить автомобіль і зведе ризик короткого замикання до нуля. Максимально відкрийте передні двері. Якщо автомобіль стоїть під нахилом, а двері не тримається у відкритому положенні, то вставте небудь предмет між кузовом і дверима, наприклад, дерев'яний брусок або згорнуту в трубку газету.

Знайдіть у поглибленні пластикової ручки дверей два гвинти з хрестоподібними капелюшками. Акуратно викрутити їх хрестової викруткою. Подденьте пластикову деталь кінцем плоскої викрутки і потягніть вгору. Вона повинна зіскочити з засувок і податися вгору. Акуратно вийміть її з пазів. З тильного боку знайдіть колодку. Відіжміть фіксатор колодки і вийміть колодку з роз'єму.

На дні салонної облицювання знайдіть заглушку, зніміть її. Ви побачите капелюшок болта. Викриття цей шуруп хрестової викруткою. Подденьте плоскою викруткою облицювання і зніміть її. Викриття три болта в самому низу дверей. Вони кріплять оббивку до основи дверей. Відкрутіть корпус кнопки фіксатора двері. Після цього акуратно подденьте викруткою обшивку. Вона кріпиться за допомогою пластикових пістонів. Вони дуже легко ламаються, тому заздалегідь купите кілька десятків нових пістонів.

Від'єднайте колодку дроти, підключеного до динаміка. Виверніть шурупи які тримають хромовану ручку замка дверей. Зніміть її і звільніть натяг троса. Вийміть з технічного отвори гофру з проводами. Зніміть кожух бокового дзеркала і відкрутіть болти, що тримають корпус дзеркала. Повний розбір двері закінчений.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: