» »

Як завести в морозЗима - це головний біль для дуже багатьох автовласників. На холоді, автомобіль часто відмовляється заводитися і взагалі не хоче їхати. Перемогти норовливого залізного коня, можна з допомогти деяких прийомів.

Як завести в мороз

Чи не заводячи двигун, увімкніть на 10 секунд дальнє світло, або на 1,5 хвилини - ближнє світло для прогріву акумуляторної батареї. Після цього вичавите педаль зчеплення (на машинах з механічною коробкою передачі відключивши всі електроприлади бортовий мережі). На машинах з інжектором педалі газу стосуватися не треба. А на автомобілях з карбюратором потрібно використовувати підсмоктування, або без підсосу заводити машину з повністю вичавленої педаллю газу.

Включивши запалювання, трохи почекайте для того щоб система почала закачувати бензин і тільки після цього можете заводити двигун автомобіля. Після запуску двигуна відпустіть педаль зчеплення (коробка перемикання передач має бути в нейтральному положенні). В іншому випадку стартеру доведеться окрім двигуна обертати ще й вали і диски в коробці, яка заповнена густим, замерзлим маслом, що призведе до додаткових труднощів.

Після трьох спроб запуску двигуна, припиніть спроби і дайте час акумулятору відновитися. Якщо з 9-ї спроби завести автомобіль не вдалося, то слід зарядити акумуляторну батарею. У цьому випадку можна скористатися автомобілем - «донором". За допомогою проводів від автомобіля з зарядженим акумулятором під'єднують їх до клем свого авто, не забуваючи зберегти полярність. Але в цій операції існує певний ризик завдати шкоди електронній системі обох автомобілів. Завжди звертайтеся до інструкції з експлуатації конкретного автомобіля.

Автомобіль з механічною коробкою перемикання передач можна завести і за допомогою буксирування. Однак це один з найгірших способів, який можна порадити. При спробі завести автомобіль з буксира найчастіше рвуться зубчасті ремені. Якщо доводиться заводитися з буксира, то чи не розганяйте машину більше 20 км / ч.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: