» »

Як обдерти покришкуЯк обдерти покришку. Практично перед усіма, хто звик пересуватися на колесах - автомобілістами, велосипедистами - рано чи пізно виникає необхідність зняття покришки з обода колеса. Виявляється, зробити це не так вже й складно, цілком можна обійтися своїми силами, в деяких випадках навіть без застосування інструментів.
Як обдерти покришку
Вам знадобиться
  • - монтування

Необхідність зняття покришки виникає в разі її сильного зносу або пошкодження камери. Зніміть колесо, піднявши автомобіль за допомогою домкрата. Повністю стравити повітря з камери. Мелом зробіть позначки на диску і покришці. Якщо після ремонту ви будете встановлювати її на колишнє місце, це дозволить уникнути розбалансування.

Вставте монтировку під покришку. Вивільните невелику її частину. Натягніть на борт диска. Монтировку не прибирайте. Продвигайте її вздовж диска до тих пір, поки край покришки не буде повністю виведений на борт. Вийміть вентиль з отвору і дістаньте камеру з колеса. Виконайте те ж саме з другим краєм покришки. Ви успішно впоралися з поставленим завданням.

Зняти покришку з обода велосипедного колеса можна навіть без допомоги монтування або монтажної лопатки. Насамперед викрутити клапан ніпеля, спустіть з колеса повітря. Це набагато полегшить ваше завдання. Великими пальцями прожміте покришку по всьому її краю навколо обода. Зробіть те ж саме з іншого боку колеса. Відокремте покришку від обода і посуньте до його середини. Тепер обидва корду проходять по центру обвідного каналу.

Візьміть колесо двома руками і, пересуваючись одночасно з обох його сторін, пальцями зрушуйте покришку в сторону ніпеля. Її край підніметься над ободом. Візьміть рукою протектор і сильно потягніть вгору. Заведіть великі пальці рук під корт покришки і потягніть на себе. Вона легко перекинеться через борт обода. Стягуючи корд, пройдіться пальцями навколо всього обода. Дістаньте камеру. Сдерніте корд з другої сторони обода. Ви зняли покришку без допомоги інструментів і тому не подряпали обід, чи не пошкодили камеру і не позбулися від зайвого старанності монтажки. До того ж, такий метод з успіхом може бути застосований в похідних умовах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: