» »

Як розібрати фару пріориЯк розібрати Пріор. Багато автолюбителів після покупки машини намагаються якось прикрасити свій автомобіль, надати йому більш оригінальний вигляд. Одним зі способів є тюнінг фар, який полягає у фарбуванні хромованою підкладки фар в чорний матовий колір акриловою фарбою. Ця процедура створює візуальний ефект темних фар. Здається, що ніби на неї була нанесена тонуюча плівка. Але перед тим, як приступати до фарбування, фару потрібно розібрати. Так як ця операція досить трудомістка, слід зупинитися на ній детальніше.
Як розібрати фару пріори
Вам знадобиться
  • викрутка, фен, монтажний різак.

До початку розбирання фару необхідно нагріти. Це потрібно для того, щоб спеціальний герметик, яким герметизують фари на заводі, почав плавитися. Робиться це, щоб без праці відокремити скло фари від її корпусу. Слід зазначити, що герметик починає плавитися при температурі близько трьохсот градусів Цельсія. Дана температура не завдає великої шкоди корпусу і склу фари, але в теж час дозволяє без праці її розібрати. Нагрівати слід не поспішаючи, найкраще промисловим феном на відстані близько двох сантиметрів від фари. Найкращою швидкістю нагріву буде, якщо ви за тридцять секунд пройдете фару по всьому колу. Виконувати подібну процедуру рекомендується близько п'яти разів.

Однак у фар «Лади Пріори» є одна особливість. Вони діляться на два види: Киржач і Бош. Якщо на вашій машині стоїть перший варіант фар, то виконати вищезгадану операцію не складе особливих труднощів. Якщо ж у вас стоять фари типу Бош, то тут вам доведеться докласти зусилля, щоб розібрати її. Все тому, що скло цієї фари прикріплено до корпусу за допомогою дуже твердого герметика. І розплавити його без шкоди для самої фари неможливо. У цьому випадку вам необхідно вчинити так. Візьміть монтажний різак і зріжте смугу пластику корпусу фари по колу скла разом з цим герметиком.

Другий і заключний крок у процесі розбирання. Піддягайте акуратно скло фари викруткою. Попутно з цим зрізайте шар герметика, який знаходиться під самим склом. Коли ви це зробите, ви зможете роз'єднати корпус і скло фари. Ось в принципі і все. Фара розібрана.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: