» »

Як зробити салон автоСалон автомобіля - це те місце, в якому ми проводимо дуже велику частину свого життя. І кожен хоче зробити його більш естетичним і комфортним. Найбільш простий спосіб урізноманітнити оздоблення салону - додатково оснастити сучасними аксесуарами.
Як зробити салон авто
Вам знадобиться
  • трохи грошей, вміння правильно вибирати аксесуари

Як зробити салон авто
Найбільш доступними прикрасами є килимки, які крім естетичного вигляду несуть ще й практичний характер, адже їх простіше мити, ніж сам салон автомобіля. Килимки можуть бути найрізноманітнішими. Також можна прикрасити кермо - для цього використовують спеціальні обплетення, зроблені з різних матеріалів, будь то шкіра або якийсь інший екзотичний матеріал. Незамінною буде спеціальна фактурна тканина, яка допоможе боротися з пилом в салоні.

Як зробити салон авто
Існує величезна безліч декоративних прикрас. Це різні накидки та чохли для сидінь, кріплення для портативних пристроїв. Від вибору хорошою накидки або чохла залежить те, наскільки комфортним буде ваша їзда за кермом. Зараз існує безліч масажних накидок, також поширені спеціальні масажери, які працюють від прикурювача. Вони будуть незамінні в дальній поїздці.

Зараз поширені різні мультимедійні центри, які крім відтворення музики, вміють показувати відео, допоможуть вам знайти своє місце положення, за допомогою вбудованого GPS приймача. Також до цих пристроїв можна підключити додаткове обладнання: різні камери, датчики і т.д., які суттєво полегшать вам життя.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: