» »

Як замінити підшипники в редукторіЗаміна підшипників в редукторі не є простою процедурою. По-перше, для того щоб замінити їх, вам необхідно розібрати двигун майже повністю. По-друге, підшипники жорстко закріплені, і зняти їх не так-то просто. Але все ж є кілька простих методів, які допоможуть вам у цій нелегкій справі.
Як замінити підшипники в редукторі
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - паперові картки;
  • - невеликі мішечки;
  • - схема двигуна;
  • - герметик;
  • - прокладки для заміни;
  • - набір інструментів;
  • - пальник;
  • - рідина для очищення WD-40;
  • - молоток і зубило.

Відкрийте капот і почніть розбирати двигун. У міру розбирання стежте за тим, щоб не пропустити болти, інакше у вас не вийде зняти деталі, і ви можете їх просто зламати. Звертайте особливу увагу на розташування всіх прокладок і наполегливих шайб і знімайте їх з великою обережністю. Намагайтеся не пошкодити їх при розбиранні.

Коли ви дійдете до редуктора, то вам необхідно буде нагріти корпус деталі навколо підшипника, щоб дістати його. Намагайтеся сильно не нагрівати корпус редуктора, інакше він може деформуватися. Найкращим виходом буде розбити всю процедуру на кілька підходів. Газовий пальник також може привести до займання мастила, тому рекомендується проводити процедуру нагрівання на відкритому повітрі, а не в приміщенні.

Витягніть підшипник з поглиблення. Огляньте редуктор, щоб розібратися, в якому напрямку необхідно тягнути підшипник. У більшості випадків, їх можна переміщати тільки в одному напрямку. Для цього натисніть на підшипник із зворотного боку. У деяких випадках, доступ до підшипника є тільки з одного боку. У такій ситуації необхідно використовувати молоток і зубило. Вставте зубило в поглиблення близько підшипника і вдарте по ньому молотком кілька разів. Потім перемістіть зубило в іншу позицію і знову вдарте. Через деякий час деталь повністю вийде з поглиблення.

Після того як ви витягли стару деталь, вставте нову і вдарте по ній кілька разів молотком. Щоб не пошкодити новий підшипник молотком, помістіть старий над ним і ударяйте за старим підшипника. Це попередить можливі проблеми і допоможе правильно встановити нову деталь на потрібному місці. Потім нанесіть герметик на простір між підшипником і редуктором. Це надійно закріпить його на потрібному місці.

Після цього зберіть всі деталі в зворотному порядку. Ваші записи і картки на мішечках допоможуть вам у цьому. Після складання перевірте двигун на предмет підтікання та запустіть його.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: