» »

Як зробити шумоізоляцію на КіаБільшість автомобілів, у тому числі і Кіа, потребує встановлення шумоізоляції. Її переваги очевидні - в салоні автомобіля стає значно тихіше, встановлена ​​аудіосистема починає працювати більш продуктивно. У сервісі за таку процедуру просять чималі гроші, тому можна прокласти шумоізоляцію самостійно.

Як зробити шумоізоляцію на Кіа
Вам знадобиться
  • - вібропласт;
  • - канцелярський ніж;
  • - рулетка;
  • - залізний валик;
  • - будівельний фен;
  • - бавовняні рукавички

Заженіть автомобіль в гараж. Увімкніть гальмо стоянки. Зніміть мінусову клему акумулятора, щоб знеструмити бортову систему харчування, так як доведеться частково знімати електроприлади. Вийміть з автомобіля всі речі. Почніть шумоізоляцію з дверей. Для цього необхідно зняти панелі. Вони кріпляться на пластикові пістони. Якщо у вас встановлені склопідйомники, то попередньо потрібно демонтувати кнопки, які розташовані на дверях. Зніміть облицювання і подденьте корпус кнопки викруткою. Акуратно витягніть його з роз'єму і від'єднайте колодку.

Візьміть вібропласт і розкроїте його на окремі шматки так, щоб можна було повністю заклеїти внутрішню сторону дверей. Відклейте захисний шар і акуратно приліпите шматочки на залізо. Потім візьміть будівельний фен, виставте його на максимальну температуру і почніть рівномірно нагрівати вібропласт круговими рухами. Потім ретельно пропрасуйте його за допомогою залізного валика. Кожну частину Вібропласта клейте і розігрівайте окремо. Ні в якому разі не намагайтеся розігріти кілька приклеєних один на одного частин. Кожен шматок повинен бути максимально щільно приклеєний до заліза, інакше толку від прокладеної шумоізоляції не буде.

Демонтуйте обшивку стелі. На стелі у вашій Кіа ви побачите кілька ребер жорсткості, які ділять простір на кілька частин. Виріжте цільні шматки Вібропласта на кожну частину стелі. Чим менше стиків ви зробите, тим краще шумоізоляція буде працювати. Приклеєний вібропласт нагрійте і пропрасуйте валиком. Також необхідно зробити шумоізоляцію моторного відсіку. Для цього демонтуйте торпеду. Також доведеться зняти всю проводку, яка розташована під торпедою. Якщо ви знайдете заводську шумоізоляцію, видаліть за допомогою ножа, попередньо нагрів феном. Тильну сторони торпеди при бажанні можна також обклеїти Вибропласт. Це дозволить домогтися максимальної тиші в салоні. Дайте просохнути приклеєною шумоізоляції приблизно годину. Після цього зберіть салон в зворотному порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: