» »

Як зробити шумоізоляцію салонуУ будь-якому автомобілі є величезна кількість джерел шуму різного характеру. У машинах бізнес - класу шумоізоляції приділяють велику увагу. В автомобілях, які в основному орієнтовані на середній клас, захисту від шуму не завжди вистачає. Шумоізоляція увазі під собою приглушення шумів трансмісії і двигуна, а також зменшення коливання металевих частин автомобіля при русі, що досягається шляхом наклеювання різних матеріалів на деталі кузова.
Як зробити шумоізоляцію салону

Для початку зробіть шумоізоляцію дверей. Для цього зніміть обшивку дверей автомобіля. Вона зазвичай кріпиться за допомогою шурупів, які знаходяться в ручці. Відстебніть "клопи" і від'єднайте обшивку, піднявши її знизу вгору. Вимкніть дроти, які підходять до склопідйомників.

Як зробити шумоізоляцію салону
Відірвіть поліетиленову плівку, яка була прикріплена до дверей на заводі. Знежирте поверхню. Наріжте і проклейте шумоізоляційним матеріалом зовнішню частину дверей (з внутрішнього боку). Слідкуйте за тим, щоб матеріал щільно прилягав до поверхні, інакше він не буде надавати належного ефекту, а при нагріванні і зовсім відвалиться.

Як зробити шумоізоляцію салону
Закрийте заводські монтажні отвори, щоб створити замкнутий об'єм для кращого звучання динаміків. Всю цю процедуру виконайте з усіма дверима. Якщо хочете, то заодно прокладете акустичні дроти для установки динаміків в двері. Проклейте тонкими смужками місця прилягання обшивки до дверей.

Як зробити шумоізоляцію салону
Далі виконайте шумоізоляцію салону. Для цього розберіть його дощенту. Нанесіть шар ізоляції, який буде поглинати вібрацію на поверхню кузова: підлога, арки, крила. Потім проклейте все другим шаром, який служить для поглинання шумів. При збірці салону вворачивают болти, які кріплять обшивку на свої місця, щоб уникнути плутанини.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: