» »

Як зняти диск з колесаБортіровать колесо не так вже й складно, як це здається. Не потрібно нести колесо в шиномонтаж, всю роботу ви можете зробити самостійно. Існують деякі прості правила.

Як зняти диск з колеса

Спочатку вивісите колесо. Для цього ви можете підставити під маятник палиці. Якщо є можливість, то використовуйте спеціальну підставку під мотоцикл. Також підійде звичайна табуретка або пластиковий ящик зі склотари. Якщо ви вирішили встановити нову гуму, то уважно її огляньте. На деяких покришках є значок напрямку руху колеса. При бортування вам потрібно правильно орієнтувати її.

Зверніть увагу на протектор. Він також може мати напрямок. Врахуйте цей момент. Потім займіться зніманням колеса. У результаті перед вами має лежати колесо зі старою гумою і нова покришка для подальшої установки. Для роботи необхідно укласти газету на підлогу. У сальники і підшипники не повинна потрапити бруд і пил. В іншому випадку механізми можуть при роботі вийти з ладу. Також ви можете укласти на підлогу дерматин.

Після цього викрутити золотник і стравити повітря, який є в колесі. Якщо на колесі встановлені пластикові ковпачки, то їх найкраще поміняти на металеві. Вони більш надійні. Далі вам необхідно відокремити покришку від обода. Для цього просто потопчіться по ній.

Після того як окружність відокремилася, перекиньте її за допомогою монтажек через край обода. Починати рекомендується з боку, зворотної золотнику. Не можна пошкоджувати камеру поруч з ним. У процесі ви повинні наступити на покришку із зворотного боку. Її край повинен піти вглиб обода. Розбортуватися колесо стане набагато простіше.

Наполовину разбортіруйте колесо. Потім акуратно витягніть камеру. Уважно огляньте її. Пошкоджень і потертостей бути не повинно. Якщо з камерою все нормально, то відкладіть її в сторону. Якщо ж є серйозні пошкодження, то поміняйте її на нову або відремонтувати.

Потім перекиньте другий борт покришки через край обода. Уважно огляньте обідні стрічки. На ній не повинно бути розривів. Також вона не повинна бути збита набік. Дана стрічка забезпечує захист камери від протиканія виступаючими спицями.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: