» »

Як прибрати нижню панельЯк прибрати нижню панель. Кабіна водія - це справжній пульт керування автотранспортним засобом. Однак для більшої зручності як розробники, так і автовласники час від часу вносять якісь зміни в конструкцію панелі. Щоб грамотно розмістити контрольні прилади, потрібно знати, як зняти нижню панель.
Як прибрати нижню панель
Вам знадобиться
  • - набір інструментів.

Щоб зняти нижню частину центральної панелі приладів, вимикайте запалювання автомобіля, після чого відключіть від акумуляторної батареї провід «маси». Слідом за цим демонтуйте автомагнітолу і попільничку.

Видаліть модулі подушок безпеки, розташовані з боку водія й поруч сидячого пасажира. Потім виверніть гвинти, що фіксують центральну частину облицювання панелі, яка знаходиться під автомагнітолою. Після цього зніміть облицювальну частину панелі приладів, акуратно знявши її з пружинних замків, які знаходяться над центральними соплами автомобільної вентиляційної системи.

Слідом за цим демонтуйте вимикачі, а потім роз'єднаєте штекерні колодки. Після цього виверніть гвинти, що фіксують панелі управління опалювальної та вентиляційної систем.

Подальші дії: посуньте чохол важеля, перемикаючий передачі, і зніміть кожух чохла важеля. Потім перейдіть до фіксаторів: звільніть ці два елементи. Після цього зніміть гумову обробку кишень.

Акуратно зніміть центральну нижню частину панелі приладів. Слідом за цим посуньте передні сидіння до упору і видаліть кріплення, фіксуючі задню частину центральної консолі. Після цього встановіть сидіння в початкове положення і демонтуйте кріплення передньої частини центральної консолі.

Від'єднайте роз'єми звукового сигналу, після демонтуйте рульове колесо. Пам'ятайте, що під час демонтажу керма передні колеса повинні встановлені бути в положенні, яке відповідає прямолінійному руху автотранспортного засобу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: