» »

Як пофарбувати задні фариОдин з найбільш модних трендів тюнінгу задніх фар (ліхтарів) полягає в їх фарбуванні. Найбільш популярні кольори - чорний або в колір кузова. Але не вибирайте червоний або оранжевий кольори - це вводить в оману інших учасників дорожнього руху і може призвести до виникнення аварійної ситуації.

Як пофарбувати задні фари
Вам знадобиться
  • - промисловий фен;
  • - аерозольний балончик з фарбою;
  • - герметик;
  • - викрутки;
  • - рукавички.

Перед початком всіх робіт від'єднайте негативний дріт від відповідної клеми акумулятора. Від'єднайте дроти, що йдуть від задніх фар (ліхтарів), а потім демонтуйте їх. При цьому керуйтеся інструкцією з ремонту свого автомобіля. Наступним етапом буде розбирання задніх фар.

Сучасні фари автомобілів кріпляться на герметику. Для того щоб від'єднати скла таких фар від їх корпусу, ретельно прогрійте її промисловим феном по лінії корпус / скло. При цьому герметик, що скріплює їх розплавиться. Для цього встановіть перемикач на фені на температуру в 300 градусів і акуратно прогрійте стик з'єднання, утримуючи фару на відстані 2-3 см від сопла фена. Швидкість руху фена тримайте рівномірною і постійною. Протягом 5-7 хвилин необхідно не менше 5 разів пройти по всьому колу з'єднання.

Коли герметик розплавиться, обережно витягніть другий корпус і скло, не докладаючи зайвих зусиль. При необхідності, подденьте викруткою. Відразу ж, поки герметик не застиг, зачистити від його залишків поверхню роз'єму. Розберіть фару на складові елементи: лампочки, відбивачі і їх рамки (підкладки). У разі, якщо відбивачі і їх підкладки виконані єдиним цілим, заклейте малярським скотчем поверхні відбивачів. Офарблюйте тільки підкладки.

Підготуйте рамки відбивачів до фарбування. Для цього зачистите їх шліфувальною папером. Після цього поверхні знежирте ацетоном, бензином або спеціальною рідиною. Підготуйте 1-2 балончики з емаллю необхідного кольору. Перед їх використанням ретельно струшуйте їх протягом 1-2 хв. Перше розпорошення проведіть на поверхню будь-якого непридатного предмета, щоб видалити сторонні частинки з сопла балончика.

При фарбуванні підкладок проводите розпорошення на відстані 20-30 см від поверхні, що фарбується. Рамки відбивачів обох фар фарбуйте одночасно, щоб уникнути можливого відмінності відтінків. Балончик рухайте рівномірно, з невисокою і постійною швидкістю або в прямолінійній напрямі, або, здійснюючи кругові рухи по закручується спіралі. За закінчення забарвлення, ретельно просушіть підкладки, прийнявши заходи проти попадання пилу на свіжу фарбу.

Після закінчення сушіння зберіть фари. Всі різьбові з'єднання посадіть на герметик, щоб уникнути мимовільного відкручування гвинтів від вібрації. При цьому корпус і скло склейте герметиком по лінії роз'єму. Стисніть корпус і скло фари і зафіксуйте в цьому положенні будь-яким способом. Почекайте вказаний в інструкції до герметику час, необхідний для його застигання. Тільки після цього встановіть задні фари на автомобіль, підключіть до них дроти і перевірте їх роботу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: