» »

Як спаяти бамперЧасто у власників автомобілів виникає проблема, пов'язана з поломкою бамперів. Вирішити її не складно. Роботу можна виконувати у звичайному гаражі. Необхідно тільки запастися матеріалами та інструментами.

Як спаяти бампер

Для початку потрібно зняти бампер і зручно укласти його на рівну поверхню. Далі необхідно зайнятися стикуванням осколків. Для цієї мети зазвичай застосовують струбцину. Зрозуміло, оскільки бувають самого різного характеру. Цілком можливо, що вам знадобиться тільки одна струбцина. Після цього, паяете шов з внутрішньої сторони бампера. Для роботи підійде самий звичайний паяльник на 60 Вт.

В якості арматури можуть бути використані скоби для степлера. Впаяти їх на відстані 3 міліметрів. Шов обов'язково повинен бути заплавлені. Із зовнішнього боку в місці шва видаліть лакофарбове покриття. Можна скористатися для цього колом Р240. За аналогією проводиться пайка зовні.

Потім необхідно зачистити шов за допомогою кола тієї ж зернистості. Добре продуйте місце спайки стисненим повітрям. Після цього феном подплавьте утворилися ворсинки на пластику.

Тепер можна приступати до шпаклівки. Заздалегідь приготуйте гумовий шпатель. Їм буде простіше працювати з рельєфною поверхнею. У важкодоступні місця можна наносити шпаклівку пальцем. Дайте їй добре висохнути. Знову потрібно виконати шліфування. Продуйте місце обробки.

Далі виконується грунтовка. Грунт необхідно наносити в пропорції 3 до 1. Нанесіть перший шар і дайте йому просохнути приблизно 15 хвилин. Далі наноситься другий шар. Добре огляньте поверхню бампера. Якщо є шорсткості, то усунути їх можна за допомогою нитрошпатлевка. Обов'язково добре висушіть бампер.

Знежирте поверхню і протріть липкою серветкою від пилу. Базу необхідно класти на загрунтований ділянку. У більшості випадків достатньо трьох шарів. Витримайте 20-30 хвилин. Потім покрийте всю деталь лаком в 2 шари.

Бампер готовий. Залишилося тільки його акуратно поставити на місце. На дану роботу йде не більше 6 годин. Якщо є досвід, то все можна виконати дуже швидко.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: