» »

Як прибрати вм'ятину на дверіНезначні автомобільні аварії значно псують не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і настрій його власнику, адже кузовні роботи за вартістю часом не поступаються роботам з ремонту ДВС. Саме тому дрібні вм'ятини варто лагодити самостійно.

Як прибрати вм'ятину на двері
Вам знадобиться
  • Два молотка - гумовий і звичайний, дерев'яний брусок 10 на 20 і чиста ганчір'я.

Якщо пошкодження дуже незначно, то прибрати вм'ятину можна за допомогою фена і балончика із стислим повітрям. Для початку нагрійте пошкоджену ділянку феном.

Потім видавіть газ з балончика. Цей спосіб підходить і для дверних вм'ятин, і для капота, але тільки для невеликих пошкоджень.

Тепер перейдемо до серйозних пошкоджень. Розберіть дверну обшивку, при необхідності зніміть двері.

Постукайте по вм'ятині зсередини: легенько і акуратно. Якщо не допомагає, то оберніть брусок в дрантя і зробіть те ж саме легкими рухами. Досягніть вирівнювання поверхні металу.

Відполіруйте поверхню після ремонту, при необхідності повторіть вирівнювання. Відполіруйте знову.

Направте брусок в центр вм'ятини і бийте по ньому молотком. Вирівнюйте поверхню, по черзі використовуючи брусок і гумовий молоток. Не лінуйтеся - поліруйте і перевіряйте ступінь угнутості металу.

Випрямивши максимально можливо, заштукатурьте поверхню, зашпаклюйте і нанесіть шар грунтовки. Тепер можна приступати до фарбування.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: