» »

Як видалити вм'ятину на кузові автомобіля самостійноВиявивши на кузові свого залізного коня навіть незначну вм'ятину, багато автовласників впадають у справжню паніку. Мимоволі починають підраховувати в розумі, в яку суму їм обійдуться послуги автосервісу. Тим часом, існує кілька простих способів, що дозволяють усунути пошкодження самостійно, без додаткових витрат.

Як видалити вм'ятину на кузові автомобіля самостійно

При виявленні вм'ятини на кузові свого авто для початку можна спробувати виправити її механічним шляхом. Насамперед потрібно забезпечити вільний доступ до внутрішньої частини ушкодження. Проводимо рихтування від країв вм'ятини до центру, при цьому використовуємо невелику киянку (дерев'яну або гумову).

Ще одним способом усунення такого типу ушкоджень є використання потужного магніту. До краю вм'ятини потрібно піднести магніт і легким рухом потягнути на себе. Після цього повільно рухаємо його по поверхні вм'ятини і вирівнюємо кузов.

При невеликих пошкодженнях під місце вм'ятини можна покласти спущену камеру від спортивного м'яча. Накачуючи камеру за допомогою насоса, добиваємося того, щоб метал прийняв свою вихідну форму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: