» »

Як дізнатися номер двигунаДе номер двигуна. Проблема дізнатися номер двигуна встає перед автомобілістами в кількох випадках: авто купується за кордоном, автоінспектор вимагає знайти номер на двигуні, щоб звірити його з документами, при перевірці автомобіля на чистоту при покупке.Номер двигуна вказаний в документах, тому необхідно знати, де і як шукати його на самому двигуні.

Як дізнатися номер двигуна
Вам знадобиться
  • Автомобіль з двигуном,
  • документи на автомобіль,
  • чистячі засоби,
  • ліхтарик

Перший і найпростіший спосіб дізнатися номер двигуна свого автомобіля - подивитися в документах. У свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу він повинен бути вказаний. Якщо немає свідоцтва про реєстрацію автомобіля, зверніться до паспорта транспортного засобу. У ПТС також номер двигуна повинен бути вказаний.

Якщо ж номери двигуна немає ні в свідоцтві про реєстрацію, ні в паспорті транспортного засобу - необхідно шукати табличку з номером на самому двигуні, відкривши капот свого автомобіля. Зазвичай табличка знаходиться під щупом рівня масла.Зачастую цю табличку приховує товстий шар бруду. Зчистите його, або попросіть про це спеціально навченого людини. Таких фахівців зазвичай багато у відділень ГИБДД. Вони готові надати свої послуги за цілком стерпну суму (100 - 200 р.)

Якщо ж таблички не виявилося на зазвичай місці, необхідно відшукати мануал, який йшов разом з автомобілем. Якщо ви брали старий автомобіль без інструкції, то необхідні документи не складе труднощів знайти в інтернеті. Там обов'язково буде написано, де знайти табличку із заповітним номером двигуна автомобіля.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: