» »

Як поліпшити світло ВАЗ 2110Як поліпшити світло ваз 2110. Автомобіль ВАЗ 2110 є однією з найпопулярніших моделей АвтоВаз. Це не дивно, адже ця машина невибаглива і недорога в експлуатації. Однак багато власників "десяток" незадоволені світлом. Це можна легко поправити, трохи модернізувавши автомобіль.

Як поліпшити світло ВАЗ 2110
Вам знадобиться
  • - нові галогенові лампочки;
  • - ксенон;
  • - нове скло для фари;
  • - новий відбивач;
  • - новий герметик;
  • - викрутки;
  • - гайкові ключі;
  • - бавовняні рукавички.

Вимийте фари. Липуча бруд дуже часто є основною причиною раптового погіршення світла фар. Якщо ви не хочете постійно протирати фари, то встановіть омивачі фар. На заводите дану опцію на ВАЗ 2110, на жаль, не стаавят. Тому доведеться трохи побути винахідником. Для "десятки" цілком підійдуть волговские омивачі. Зніміть бампер, просвердлите отвори, вставте в них модулі омивателей, затягнувши їх болтами. Підключіть шланг до бачка омивача. Також підключіть кнопку в салоні, яка управлятиме роботою омивателей. Підключайте її тільки через запобіжник.

Вивчіть цілісність скла фари. Якщо воно тріснуло, встановіть нове. Для цього демонтуйте блок-фару, попередньо відключивши мінусову клему з акумулятора. Вимийте фару. Візьміть будівельний фен і включіть його на максимальну потужність. Плавними і круговими рухами нагрівайте кромку скла фари, щоб розм'якшити герметик. Подденьте скло лезом пластикової викрутки і зніміть його з фари. Видаліть старий герметик зі скла і з корпусу фари. Знежирте корпус і кромку нового скла. Нанесіть шар нового герметика. Ретельно притисніть скло до корпуса фари.

Замініть відбивач, якщо старий полупився. Для цього потрібно зняти скло з корпусу. Відкрутіть і вийміть лампочку. Викрутіть з тильного боку болти, що тримають відбивач. Вийміть старий відбивач, розкривши засувки. Встановіть новий і зберіть фару в зворотному порядку.

Замініть заводські лампочки на галогенові. Вони світять набагато яскравіше. Також варто відзначити їх довговічність і економічність. Замість галогенових лампочок можна встановити ксенон. Ксенонові лампи бувають різної потужності, від якої залежить яскравість світіння. Встановлюйте лише ті типи лампочок, які рекомендовані до використання у вашій моделі авто.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: