» »

Як зняти обшивку дверей на Chevrolet lanosОбшивку дверей на автомобілі доводиться знімати досить часто: для установки динаміків в двері, для ремонту або заміни склопідйомників і з багатьох інших причин. Розглянемо, як виконати дану операцію на Chevrolet Lanos.

Як зняти обшивку дверей на Chevrolet lanos

Для успішного проведення робіт вам будуть потрібні викрутки з хрестоподібним і плоским лезом. Скиньте дріт з негативної клеми акумуляторної батареї. Після цього відкрийте двері і відкрутіть болт, який зміцнює облицювання підлокітника. Спробуйте переставити облицювання назад, щоб спокійно можна було вивести із зачеплення фіксатор, який закріплений у підлокітника.

Акуратно вийміть облицювання з свого місця і відключіть роз'єми проводів від блоку управління електричними склопідйомниками. Ці роз'єми знаходяться в облицюванні. Після цього зніміть декоративну накладку дзеркала заднього виду, для цього вам доведеться подолати опір встановлених там фіксаторів.

Для подальшої роботи обмотайте викрутку ізоляційною стрічкою, щоб не подряпати деталі оббивки салону. Подденьте викруткою облицювання внутрішньої ручки замку і виверніть гвинти кріплення оббивки, які розташовані біля нижньої кромки дверей. Після цього потягніть оббивку двері на себе і зніміть її.

Для того щоб зняти оббивку задніх дверей, виверніть болт, який розташований в гнізді підлокітника дверей. Після цього відіжміть ручку склопідіймача до панелі і витягніть фіксатор за допомогою викрутки. Зніміть ручку і її розетку, відклавши ці деталі в бік, щоб не втратити їх. Потім виверніть гвинти, які знаходяться внизу двері. Відключіть з кута задніх дверей облицювання, яка кріпиться на двох тримачах. Акуратно підчепити викруткою оббивку в тих місцях, в яких розташовані пластмасові фіксатори.

Долаючи опір, який створюють пістони, обережно зніміть оббивку з панелі. Установку оббивки проводите в зворотній послідовності, уважно стежачи за тим, щоб усі фіксатори міцно встали на свої місця. Не забудьте перевірити працездатність склопідйомників.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: