» »

Як встановити дзеркала заднього видуДзеркало заднього виду - важлива деталь в машині, від якої безпосередньо залежить не тільки ваша власна безпека на дорозі, а й безпека оточуючих вас автомобілістів і пішоходів. Погано налаштоване дзеркало - це як поганий зір. Підійдіть до встановлення та налаштування дзеркала з відповідальністю і це здорово допоможе вам на дорозі.

Як встановити дзеркала заднього виду

Сучасні дзеркала заднього виду можна розділити на три типи: До першого типу відносяться прості дзеркала. Це звичні дзеркала всередині салону і у бічних передніх стекол. Є дзеркала зі світлодіодами. Їх встановлюють на великі машини, наприклад, на вантажівки, які пересуваються частіше вночі, ніж вдень. Світлодіод не так покращує якість зображення в дзеркалі, скільки дає можливість зустрічним автомобілям визначити габарити вашої машини. І третій тип - це дзеркала з вбудованими відеокамерами. Такі дуже зручні для початківців автолюбителів і тих, хто віддає перевагу джипи і позашляховики. Очевидно, що кожен тип дзеркал має свої особливості при установці.

Просте салонне дзеркало заднього виду перед установкою приміряйте до скла, можна скористатися двостороннім скотчем. Ваше завдання знайти таке місце на склі, де дзеркало дасть максимально повний обсяг виду.

Відзначте хімічним олівцем або нестійким маркером місце кріплення.

Зніміть плівку з заводського кріплення на дзеркалі і щільно притисніть дзеркало до скла. Не варто налаштовувати дзеркало відразу, почекайте не менше півгодини.

Дзеркала зі світлодіодами встановлюються аналогічно, а ось установку і регулювання дзеркал з камерами варто довірити майстрам салону. По-перше, камера вимагає додаткової проводки і настройки, по-друге, регулювати таке дзеркало потрібно вдвох.

При регулюванні бічних дзеркал для початку сядьте за кермо. У поле зору дзеркала повинен бути лівий край заднього бампера. При правильному налаштуванні мертвих зон у вас не буде, а огляд буде максимальним.

Щодо установки параболічних дзеркал все дещо суперечливе. Огляд таке дзеркало істотно збільшить, але важко буде визначити відстань до об'єкта. Треба буде звикнути до нього, перш ніж активно використовувати.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: