» »

Як встановити підігрівачДосить багато автомобілістів використовують автономні передпускові рідинні підігрівачі двигунів. Вони допомагають позбавити автомобіль від збиткового холостого запуску. У сибірському регіоні ці підігрівачі користуються величезною популярністю.

Як встановити підігрівач

Підігрівач може позбавити вас від виснажливої ​​і неприємної процедури запуску свого замерзлого за ніч автомобіля. У народі присутня думка, що повністю справний двигун повинен запускатися в будь-яку температуру. Однак це не завжди відбувається.

Отже, яким же чином встановити передпусковий підігрівач двигуна? Спершу зніміть списковий патрубок. Він кріпиться двома гайками. У те місце, де був встановлений штатний патрубок, встановіть передпусковий підігрівач. Спочатку поставте хомут, потім прокладку, а після цього закрутіть дві гайки.

Деякі підігрівачі встановлюють зовсім іншим способом. Вріжте його в відвідний шланг радіатора. Врізка в шлангу повинна бути довжиною близько 60 міліметрів. Вставте в неї підігрівач і затягніть два хомута. Підігрівач рекомендується встановлювати вертикально або ж під нахилом. Заборонено встановлювати його горизонтально.

Вся робота займає не більше двох годин. Установка передпускового підігрівача і на вантажні, і на легкові автомобілі не вимагає додаткового обладнання. Також не потрібно мати спеціальні знання. Вам не потрібно їхати в автосервіс і платити велику суму грошей за установку. Монтаж підігрівача може проводити без спеціального обладнання. Пам'ятайте - перед тим як встановлювати підігрівач, потрібно злити охолоджуючу рідину. Після установки її потрібно залити назад.

Працює такий підігрівач досить просто. Ви даєте команду запуску підігрівача за допомогою органу управління апарату. Пульт управління встановлюється в салоні автомобіля. Починається процес розпалювання палива в камері згоряння, при цьому вбудована помпа циркулює антифриз по малому колу. Підігрів охолоджуючої рідини здійснюється за рахунок того, що відбувається згорання палива в камері згоряння. Блок двигуна прогрівається аж до маслених сальників і всіляких ущільнювальних гумових компонентів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: