» »

Як завести машину в морозиМорози важко перенести не тільки пішоходам, а й автолюбителям. Часом простіше буває пройтися пішки по холоду, ніж завести замерзлий автомобіль. Проте немає нічого неможливого, а якщо дотримуватися деяких правил, завести машину в морози зовсім нескладно.

Як завести машину в морози

Для початку запам'ятайте - будь-яка справна машина заведеться навіть у найлютіший мороз. Питання лише в тому, як її завести. Для початку перевірте, чи виключені всі електроспоживачі: грубки, фари, магнітола і т.п.
Трохи поверніть двигун стартером, проте не пускайте відразу. Так ви забезпечите подачу масла, необхідного після стоянки вночі. Робіть першу спробу завести двигун. Вичавіть педаль зчеплення - так ви полегшите обертання коленвала.

Після першої невдалої спробі не намагайтеся відразу ж завести машину знову. Акумулятору і стартеру слід перепочити, до того ж, високий ризик «залити» свічки. Нову спробу починайте через 15-30 секунд. Ймовірно, тепер двигун запуститься. Не вичавлювати відразу педаль газу.

Якщо і з другої спроби завестися не вийшло, намагайтеся знову з інтервалом в 30 секунд. Після переходите до інших, більш стратегічним заходам. Видаліть вологу, якщо вона є, з високовольтних проводів. Для цього можете використовувати спеціальні спреї.

Перевірте, чи не розрядився акумулятор. Якщо це так, попросіть "прикурити". Коли ви заводите машину від іншої, ви створюєте напругу на свічках і покращуєте іскроутворення, прискорюєте обертання двигуна стартером.

Якщо завести двигун від проводів не вийшло, залишається спосіб - за допомогою мотузки. Вам буде потрібна допомога іншого автовласника. Домовтеся подати сигнал, коли машина заведеться - просто так їхати на буксирі безглуздо. Заводите з другої чи третьої передачі - так вашу машину буде простіше тягти. Коли двигун запуститься, за допомогою педалі газу не дайте йому стихнути знову, вичавіть зчеплення, включіть передачу. Лише коли зробите ці дії, посігнальте і загальмуєте.

Коли ви хочете завести машину в морози, враховуйте, що з включеними фарами і при роботі на х / х акумулятор практично не заряджається. Його зарядка почнеться лише коли обороти двигуна перевищать 1200.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: