» »

Чому глухне двигун на холостих обертахЗ цією проблемою зустрічалися багато автовласників - ви повертаєте ключ у замку запалювання, чуються потуги движка, але він відразу ж глухне. Чому ж двигун глухне на холостих обертах?

Чому глухне двигун на холостих обертах
У більшості випадків причина криється в клапані холостого ходу. Відкрийте його, попередньо знявши фільтр, і уважно подивіться на стан жиклера. Він повинен бути чистим. Можете навіть продути його: якщо повітря проходить, значить, все в порядку.

Якщо проблема залишилася, значить, швидше за все причина криється в дрібному смітті. Щоб від нього позбутися, просто заведіть двигун без клапана. Викрутивши клапан і запустивши движок, ви продуете систему від сміття. Після цього закрутіть клапан назад і спробуйте знову завести двигун.

Однак, може статися і так, що після продувки клапана двигун все-одно глохне на холостих обертах. У цьому випадку зніміть провід з клапана і перевірте: чи є взагалі напругу? Це легко зробити: кілька разів чіркну проводом по клапану. Якщо іскра є, значить і напруга є. Залишився тільки один варіант - знищення (з наступною заміною) внутрішнього клапана.

Викриття клапан холостого ходу, вийміть жиклер і знайдіть невелику трубку. Спробуйте вийняти її, а якщо не вийде - просто відламати. Тепер машина точно заведеться.

Звичайно, останній варіант не вирішує проблему повністю: зламаний клапан доведеться міняти. І не варто з цим затягувати: двигун не любить, коли за ним не стежать.

Удачи на дорогах!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: