» »

Як обслуговувати акумуляторСучасна промисловість випускає не обслуговуються акумуляторні батареї, що вимагають від власників автомобілів мінімального догляду. Аксесуар досить надійний, що володіє більш тривалим терміном служби в порівнянні з акумуляторами, виробленими в недавньому минулому. У які постійно турбувалися доливати дистильовану воду, особливо під час експлуатації в жаркий сезон року.

Як обслуговувати акумулятор
Вам знадобиться
  • Зарядний пристрій.

Обслуговування сучасних батарей зводиться до періодичного змазування клем акумулятора невеликим кількістю мастила. Змістом його в чистоті, контролюючи час від часу, рівень заряду акумулятора, визначаючи його за кольором індикатора, розташованого на кришці батареї.

Для повного відновлення зарядки акумуляторної батареї в бортовій мережі автомобіля, після пуску двигуна стартером, потрібно, як мінімум, два години безперервної роботи двигуна на середніх оборотах. Під час постійної експлуатації машини в умовах міської межі, забезпечити повноцінний заряд акумулятора неможливо, у зв'язку з частими пусками і зупинками мотора.

Тому, коли протягом тижня і більше, індикатор заряду акумуляторної батареї не підсвічується зеленим кольором, його треба поставити на підзарядку заряджаючим пристроєм від електромережі.

Ось в принципі і всі вимоги з обслуговування сучасних необслуговуваних автомобільних акумуляторних батарей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: