» »

Як поміняти втягує релеЯкщо при спробі завести автомобіль стартер «не крутить», немає характерних звуків перед запуском двигуна, або з'явилося незвичайне «гудіння», можливо, вийшло з ладу втягує реле. Замінити його можна самостійно, для цього необхідно буде спочатку зняти стартер.
Як поміняти втягує реле
Вам знадобиться
  • - ключ "на 10";
  • - ключ «на 13»;
  • - ключ TORX E5;
  • - викрутка;
  • - подовжувач для торцевих головок;
  • - торцева головка «на 10».

Відключіть «мінусовий» дріт від акумуляторної батареї. Викрутіть гайки затяжок хомутів, звільніть затяжки і зніміть шланг повітрозабірника спочатку з корпусу повітряного фільтру, а потім з самого повітрозабірника.

Зніміть повітрозабірник. Потім відверніть гайки кріплення теплоізоляційного щитка. За допомогою подовжувача і торцевої головки "на 10" виверніть болт кріплення щитка до кронштейна правої опори двигуна знизу автомобіля і зніміть теплоізоляційний щиток.

Викриття нижній болт кріплення стартера внизу автомобіля. Викрутіть два верхніх болта кріплення стартера.

Вийміть роз'єм з виведення втягує реле стартера. Викрутіть гайку і зніміть дріт з верхнього контактного болта реле. Потім зніміть стартер вгору.

Викрутіть гайку кріплення контактного проводу втягує реле за допомогою торцевого ключа «на 13». Виверніть болти кріплення реле до стартера. Краще це робити, використовуючи ключ TORX E5.

Виведіть якір реле із зачеплення з важелем приводу і зніміть втягує. Проведіть установку нової запчастини. Слідкуйте за тим, щоб наконечник втягує реле зачепився з важелем приводу.

Встановіть стартер на місце і підключіть дроти, зробивши всі операції в зворотному порядку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: