» »

Як визначити заряд акумулятораЯк визначити заряд акумулятора. На сучасному ринку в продажах пропонуються в більшості випадків не обслуговуються акумуляторні батареї. Даний факт означає, що енергоблок неремонтіруемих і розрахований на певний період експлуатації без втручань з боку власника, після чого утилізується.

Як визначити заряд акумулятора
Вам знадобиться
  • - індикатор заряду.

Нерідко попадаються акумулятори, у яких неможливо отримати доступ до банків. Верхня кришка у них запаяна, і долити дистильовану воду в АКБ можна. Єдиним способом перевірити рівень заряду в подібних накопичувачах енергії є візуальний контроль кольору індикатора, розташованого нагорі.

Якщо індикатор зеленого кольору, то заряд батареї в нормі. Відсутність зазначеного кольору попереджає про необхідність зробити підзарядку акумулятора. Білий колір вказує на те, що рівень залитого електроліту низький і в АКБ потрібно долити дистильованої води.

Не обслуговуються акумулятор після появи в індикаторі білого кольору утилізується. У обслуговується батареї відкриваються кришки банок, і рівень в них легко відновлюється.

У свинцево-кислотну акумуляторну батарею доливається виключно дистильована вода. Розбавляти електроліт сірчаною кислотою категорично заборонено. В іншому випадку не уникнути руйнування активної маси в свинцевих пластинах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: