» »

Як провести діагностику автомобіляДіагностика автомобіля є важливою процедурою, що дозволяє виявити недоліки і дефекти, які складно визначити візуально, і які можуть відкритися тільки в процесі експлуатації.

Як провести діагностику автомобіля

Перевірте кузов автомобіля, який є головною деталлю будь-якого транспортного засобу. Від нього залежить безпека і комфорт. Уважно огляньте його і оціните стан: наявність вм'ятин, пошкодження фарби, зазори і стики між деталями кузова. За допомогою приладу для вимірювання товщини лакофарбового покриття визначте, чи був автомобіль битим, і якщо так, то який характер носять ушкодження.

Відкрийте капот і огляньте двигун. Перевірте, чи не тече масло, в якому стані знаходяться шланги, ремені та інші системи. Підключіть спеціальне діагностичне устаткування, яке покаже вам приховані дефекти. Перевірку проводите на холостому ходу і в русі.

При діагностиці коробки перемикання передач, зверніть увагу на корпус трансмісії, з'ясуйте, чи не тече масло. Проведіть перевірку рівня масла і оцініть його стан. Перевірте роботу КПП і АКПП при різних режимах роботи, уважно стежачи за характером шумів, плавністю перемикання передач, а для АКПП важливим показником є ​​час реакції.

Для оцінки стану електричної частини автомобіля необхідно велика кількість різних приладів. Візуально визначте працездатність кондиціонера, обігрівача, електросклопідйомників, обігріву сидінь, світловий частини. Антиблокувальна система гальм, стан подушок безпеки і багато іншого перевіряється за допомогою сучасного діагностичного комп'ютера.

Як провести діагностику автомобіля
Перевірте загальний технічний стан ходової частини і підвіски машини. Подивіться на амортизатори, шруси, диски, знос покришок, карданного вала, роздавальної коробки і редуктор на предмет люфту і течі. Оцініть стан системи гідропідсилювача та управління підвіскою. Всю діагностику проводите як в русі, так і на місці.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: