» »

Як замінити моторне маслоЯк замінити моторне масло. Заміна моторного масла - досить проста операція, яку може виконати будь-який автоаматор самостійно. Масло міняють разом зі старим масляним фільтром, так як на його стінках залишається значна кількість відпрацьованих опадів.

Як замінити моторне масло
Вам знадобиться
  • - новий масляний фільтр;
  • - моторне масло, відповідне для Вашого автомобіля;
  • - ємність для зливу старого масла;
  • - пристосування для відкручування масляного фільтра;
  • - ключ для відкручування зливного болта.

Купуйте підходящі для вашого автомобіля моторне масло і масляний фільтр. Висуньте щуп, що показує рівень моторного масла і відкрутіть пробку горловини. Це буде сприяти більш швидкому сливу масла після того, як ви відкрутіть зливний болт.

Зніміть захист на двигуні і підготуйте ємність для зливу відпрацьованого масла. Відкрутіть масляний фільтр, використовуючи спеціальне для цього пристосування. Відкрутіть за допомогою ключа зливний болт на піддоні і підставте ємність для зливу масла. Після повного зливу масла закрутіть назад зливний болт в піддон.

Змастіть гумову прокладку на новому фільтрі і закрутіть його в двигун. Залийте нове масло. Спочатку залийте 2,5-3 літра. Далі орієнтуйтеся на ризики щупа. Після досягнення необхідного рівня масла в піддоні закрийте горловину пробкою, засуньте назад щуп.

Заведіть машину. Після того, як зникне червоний індикатор на панелі, заглушите двигун і перевірте знову рівень масла. При необхідності долийте ще трохи олії до покладеного рівня.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: