» »

Як зняти задні сидіння на "Рено Логан"Як зняти заднє сидіння. Популярність машини Рено "Логан" серед російських автолюбителів цілком з'ясовна. За порівняно невелику суму грошей можна придбати надійний, комфортний і місткий автомобіль. А якщо зняти задні сидіння, то в салон Рено "Логан" поміститься і досить великогабаритний вантаж.

Як зняти задні сидіння на "Рено Логан"
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на «13»;
  • - викрутка.

Підготуйте машину до демонтажу задніх сидінь. Звільніть задню полицю, витягніть половики. Акуратно відтягніть вперед подушку заднього сидіння. Знайдіть і витягніть фіксатори сидіння з отворів у кузові. Можлива ситуація, при якій фіксатори прикипівши до отворів через довгої експлуатації. У цьому випадку, не застосовуючи особливою фізичної сили, у кілька підходів розгойдайте фіксатори, смикаючи подушку в різні боки.

Вийміть подушку з салону автомобіля. Знайдіть два болти, які розташовуються внизу, праворуч і ліворуч від спинки заднього сидіння.

Приступайте до демонтажу задньої спинки. Отвинтите два болти і підніміть спинку, виймаючи її фіксатори з отворів в задній перегородці кузова. Відведіть убік ремені безпеки і витягніть спинку з салону. Якщо ремені опинилися в несправному стані, зніміть їх з кріплень. Для цього, знявши накладку пряжки ременя, виверніть закріплює її болт. Після чого викруткою від'єднайте гвинт верхнього кріплення облицювання на центральній стійці кузова.

Витягніть кронштейн ременя. Щоб зробити це, відтягніть облицювальний матеріал. Не звертайте уваги на опір фіксаторів, кріплення зроблені в розрахунку на аварійну ситуацію, тому зламати їх досить складно. Після кронштейна необхідно витягти також і мова ременя безпеки.

Зніміть нижній кронштейн і облицювання стійки. Витягніть інерційну котушку цілком з стійки кузова. Витягніть звільнилася задню спинку з салону. Найкраще виконувати демонтаж задніх сидінь автомобіля Рено Логан з помічником.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: