» »

Як поміняти скло фари ВАЗ 2107Фари на машині LADA 2107 не завжди надійні. У заводській комплектації вони практично нічим не захищені від механічних пошкоджень. Буває, що на трасі шалений камінь залишає відмітини або тріщини на склі фари. У такому випадку, щоб відремонтувати фару, необхідно спочатку зняти скло.

Як поміняти скло фари ВАЗ 2107
Вам знадобиться
  • -рукавички;
  • -викрутка;
  • - плоскогубці;
  • - автомобільний герметик;
  • - обезжириватель.

Зніміть фару з машини. Для цього відгвинтите саморізи, якими вона кріпиться до кузова. Далі від'єднайте гидрокорректор і дроти. Перенесіть фару сухе і провітрюване приміщення. Одягніть рукавички і спробуйте акуратно витягнути скло. Якщо з якихось причин скло не піддається, покладіть фару на рівну поверхню, попередньо підстеливши газету або непотрібну ганчірку, і розбийте скло фари.

Візьміть плоскогубці і висмикніть залишки скла. Будьте акуратні, працюйте в рукавичках, щоб не порізатися. Підберіть викрутку з шириною шліца, рівній ширині ложа фари. Очистіть весь старий герметик. Зверніть особливу увагу на фіксатори і на кути. У цих місцях буває особливо важко очистити поверхню.

Огляньте відбивач фари. Через пошкодження скла там може бути бруд, яку доведеться також прибирати за допомогою чистої, сухої ганчірки або серветки. Знежирте поверхню фари і нового скла, підготовленого на заміну. Огляньте другий фару, щоб вибрати правильний герметик. Адже колір цієї речовини на обох фарах повинен збігатися. Візьміть до відома, що герметик може бути чорний, білий і прозорий.

Нанесіть герметик тонкою смугою. Зверніть увагу на рівномірність шару речовини. Це важливо для подальшого процесу вклейки нового скла. Візьміть нове скло і, щільно притиснувши його в канавки з герметиком, перев'яжіть конструкцію мотузкою або замотайте молярним скотчем. Залиште фару сохнути близько доби.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: