» »

Як розібрати панель приладів ГазельПанель приладів Газелі, так само як і інші елементи автомобільної конструкції, з часом вдосконалюється. Зняти панель приладів, а після цього встановити нову нескладно: виконати це зможе навіть початківець автомобіліст.

Як розібрати панель приладів Газель
Вам знадобиться
  • - інструменти.

Від'єднайте провід від мінусової клеми на автомобільній акумуляторної батареї. Відкрутіть гвинти кріплення і зніміть оббивку передньої стійки. Акуратно витягніть надставку, перед цим підчепивши її тонкої викруткою.

Зніміть кришку запобіжних блоків і відкрутіть гвинти, що фіксують блоки. Після цього акуратно витягніть блоки запобіжників, стежачи при цьому за тим, щоб штекерні колодки вийшли з панелі приладів.

Відкрутіть за допомогою викрутки два саморіза, розташованих в козирку антени. Після цього зніміть дві заглушки, які перебувають під пелюстками двірників і поворотников, і зніміть козирок. Сама панель приладів Газелі тримається на 4 саморезах.

Відкрутіть саморізи і витягніть панель. Щоб витягнути щиток, зніміть чотири штекера.

Акуратно зніміть рульову колонку, видаливши підсилювач приладової панелі і кожухи рульової колонки. Від'єднайте поворотну пружину. Потім зніміть бічні оббивки і шланги патрубків.

Слідом за цим зніміть пластикові хомути кріплення, а після - джгути проводки. Приклавши трохи зусиль, потягніть на себе панель приладів Газелі. Поставлена ​​задача вирішена: панель приладів демонтована.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: