» »

Як замінити фільтр салону АкцентСалонний фільтр необхідний для очищення повітря всередині автомобіля від пилу, різних забруднень і запахів. Даний прилад періодично необхідно змінювати, щоб забезпечити комфортне середовище всередині салону.

Як замінити фільтр салону Акцент

Салонний фільтр в Hyundai Accent знаходиться за речовим ящиком, який часто називають бардачком. Перед початком робіт приберіть всі предмети і речі з бардачка, щоб вони не випали на підлогу автомобіля. Після цього відкрийте ящик і злегка натисніть на бічні стінки, щоб вийняти його з зачеплення з фіксаторами. Пам'ятайте, що стінки досить легко прогинаються, тому не намагайтеся тиснути занадто сильно на них.

Зверніть увагу на вертикальну планку, яка і є кришкою потрібного вам салонного фільтра. Обережно зніміть її і відведіть трохи вбік тягу, яка фіксує заслінку рециркуляції. Після цього приготуйтеся діяти «наосліп». Рукою намацайте невеликий важіль, який знаходиться зверху кришки фільтра. Після цього візьміться за нього і потягніть вниз, а потім на себе. Пам'ятайте, що діяти потрібно гранично акуратно, в іншому випадку ви ризикуєте відламати деталь.

Після того як верхнє кріплення звільнилося, підійміть кришку вгору до такої міри, щоб вона вийшла з нижнього зачеплення і вийміть її. Потім вийміть верхню половину салонного фільтра, а потім і нижню. Використаний прилад викинете або, виправши, встановіть знову.

При установці нового фільтра зверніть увагу на те, як розташована орієнтація половинок фільтра: паз знаходиться зверху, а поглиблення повинно розташовуватися знизу. Для початку поставте нижню половину, а потім верхню. Після цього зробіть установку кришки. Слідкуйте за тим, щоб не поламати її. Якщо вам не вдається закрити верхній замок, то перевірте на дотик потрапляння нижнього замку в потрібний паз.

Перевірте кріплення замків, для чого потягніть кришку на себе. Якщо верхній замок не вискочить, то установка проведена правильно. Після цього поставте на своє місце тягу і закрийте речовий ящик.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: