» »

Як замінити акумуляторТермін служби автомобільної акумуляторної батареї становить в середньому 3 - 4 роки, після чого акумулятор починає створювати справжні проблеми власникові авто. Тому, після того, як акумулятор відслужив свій термін, найкраще замінити його на новий.
Як замінити акумулятор

Щоб дізнатися який акумулятор вам потрібно купити замість старого, відкрийте капот автомобіля і уважно огляньте наклейку на акумуляторі. Вам потрібно дізнатися ємність встановленої акумуляторної батареї, яка виражається в ампер-годинах і має позначення Ah.

Крім ємності акумулятора вам також знадобляться його розміри, тому що у різних виробників акумулятори одній ємності можуть значно відрізнятися в розмірах. Виміряйте довжину, ширину і висоту акумулятора.

З причини того, що дроти живлення акумуляторної батареї мають обмежену довжину, запам'ятайте розташування плюсового і мінусового контактів.

Тепер можна вирушати в автомобільний магазин і купувати акумулятор, що повністю відповідає всім параметрам старої батареї. Будьте особливо уважні, тому що, встановивши в автомобіль акумулятор більшої ємності, ви ризикуєте значно зменшити термін служби батареї, через те, що потужності генератора не буде вистачати для повної зарядки. Якщо ж ви купите батарею більшого розміру або невідповідну розташуванню контактів - ви просто не зможете встановити такий акумулятор в автомобіль.

Після того, як новий акумулятор буде куплений, можна відразу ж приступити до установки. Для цього відкрийте капот, за допомогою гайкового ключа зніміть клеми з акумулятора і відкрутіть кріплення, що утримує акумулятор на корпусі авто. Вийміть старий акумулятор, а на його місце встановіть новий, суворо дотримуючись полярності. Закрутіть кріплення і клеми.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: