» »

Як клеїти вібропластДосить часто автовласники роблять шумоізоляцію своїх залізних коней. Для цієї мети в більшості випадків застосовується вібропласт. Даний матеріал володіє хорошими звукоізоляційними якостями.

Як клеїти вібропласт
Вам знадобиться
  • - вібропласт;
  • - валик;
  • - будівельний фен;
  • - клей.

Спочатку отстегните обшивку дверей. Також необхідно зняти тросик ручки і дроти, які йдуть до склопідйомників. Тепер перед вами готова двері, на яку можна наносити шумопоглащающие матеріали. Зніміть поліетиленову плівку, яка передбачена заводом виробником.

Далі знежирте поверхню дверей. Наріжте вібропласт шматками і приклейте їх з внутрішньої сторони. Зовсім не потрібно проклеювати всю внутрішню поверхню. Щільно прікатайте матеріал до поверхні дверей. В іншому випадку він не буде правильно працювати, і при нагріванні може відвалитися. Щоб прікатать його, використовуйте спеціальний валик.

Після того, як ви зробили внутрішній шар, переходите до закладенню заводських монтажних отворів. У результаті повинна вийти акустична колонка замкнутого об'єму. Крім шумоізоляції має покращитися звучання динаміків. Для заклеювання монтажних отворів також можна застосувати вібропласт.

За допомогою паперу й олівця спочатку зробіть лекала. За ним ви зможете вирізати рівні частини з Вібропласта. Частини повинні бути на кілька сантиметрів більше, ніж самі отвори. Матеріал у цьому випадку можна буде надійно приклеїти до дверей. Якщо необхідно, то проклейте цілком всю двері. Врахуйте, вона матиме велику вагу. При наклейці матеріалу використовуйте будівельний фен. Нагрівайте матеріал і щільно розгладжуйте по поверхні.

Аналогічно зробіть шумоізоляцію всіх дверей автомобіля. Якщо необхідно, то відразу прокладете акустичні дроти. У тих місцях, де обшивка прилягає до дверей, приклейте вібропласт. Наріжте його тонкими смужками. Робіть їх шириною близько 2-3 см. Вібропласт повинен знаходитися у всіх місцях зіткнення. Зберіть двері в зворотній послідовності. Якщо необхідно, то замініть негідні кліпси на обшивці дверей.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: